Βίντεο, προπόνηση και το κρητικό ντέρμπι με τα Χανιά
![Βίντεο, προπόνηση και το κρητικό ντέρμπι με τα Χανιά](https://episkopifc.gr/wp-content/uploads/2022/12/episkopi-Aigaleo-papadopoylos-3.jpg)
Με προπόνηση στο ΔΑΚ Γάλλου “Παύλος Ι. Βαρδινογιάννης” ολοκληρώθηκε η… μίνι προετοιμασία της ομάδας μας ενόψει της εμβόλιμης 18ης αγωνιστικής που διεξάγεται αύριο Τετάρτη (5/4) στις 14.45 στο γήπεδο των Περιβολίων απέναντι στα Χανιά.
Ο προπονητής μας Κώστας Ανυφαντάκης προπόνησε τους ποδοσφαιριστές του με καιρικές συνθήκες όπου ο ήλιος εναλλασσόταν με το ψιλόβροχο.
Πριν την προπόνηση, οι ποδοσφαιριστές μας είχαν ανάλυση βίντεο.
Μετά το τέλος αυτής, ανακοινώθηκε η αποστολή η οποία περιλαμβάνει και πάλι 21 ποδοσφαιριστές. Ένας εξ αυτών θα αποκλειστεί πριν το ματς.
Αυτοί είναι: Ψαρράς, Βάτζιος, Πολίτης, Μπερικάκης, Κούτσιας, Παπαδόπουλος, Κεφαλάς, Νταμπίζας, Κώτσιος, Σκεντεράι, Σταθόπουλος, Αμπαφού, Εμπουέλε, Αραμπατζής, Καφετζής, Μέτα, Τσιλεδάκης, Τζωρτζινάκης, Κρίκλοου, Βουκελάτος και Λέκα.
Το πρόγραμμα της 18ης αγωνιστικής
Τετάρτη 5 Απριλίου, 14.45
Παναχαϊκή – Καλαμάτα
Διαιτητής: Ρεντίφης (Αν. Αττικής). Βοηθοί: Καλαμπόκης (Αιτωλοακαρνανίας) – Βιτσεντζάτος (Αν. Αττικής). 4ος διαιτητής: Μπαλαχούτης (Πειραιά). Παρατηρητής: Σπυράκης (Λακωνίας).
ΟΦΙ – Καλλιθέα
Διαιτητής: Βλάχος (Αν. Αττικής). Βοηθοί: Παπαδάκης (Ηρακλείου) – Σπυρόπουλος Π. (Αν. Αττικής). 4ος διαιτητής: Πατεμτζής (Ηρακλείου). Παρατηρητής: Κουρκούνας (Χανίων).
Ηρόδοτος – Ηλιούπολη
Διαιτητής: Πουλόπουλος (Πειραιά). Βοηθοί: Σινιοράκης (Χανίων) – Μανούρας (Δυτ. Αττικής). 4ος διαιτητής: Κουκουράκης (Χανίων). Παρατηρητής: Παπαδάκης (Λασιθίου).
Χανιά – Επισκοπή
Διαιτητής: Κρασαγάκης (Ηρακλείου). Βοηθοί: Πάγκαλος – Φραγκιαδάκης (Λασιθίου). 4ος διαιτητής: Μόσχου (Λασιθίου). Παρατηρητής: Καρακελίδης (Πέλλας).
18.30: Ολυμπιακός Β’ – Απόλλων Σμύρνης
Διαιτητής: Στάμος (Ηλείας). Βοηθοί: Στάικος (Λάρισας) – Στεφανής (Καρδίτσας). 4ος διαιτητής: Τσακάλης (Ηλείας). Παρατηρητής: Ιτσκος (Πέλλας).
Πέμπτη 6 Απριλίου, 14:45
Κηφισιά – ΠΑΟ Ρουφ
Διαιτητής: Γιαννουκάς (Δωδεκανήσου). Βοηθοί: Σταύρογλου (Αθηνών) – Μάτσας (Ηρακλείου). 4ος διαιτητής: Μαχαίρας (Αθηνών). Παρατηρητής: Μαζαράκης (Κεφαλληνίας/Ιθάκης).
ΑΕΚ Β’ – Αιγάλεω
Διαιτητής: Καλατζής (Θεσσαλίας). Βοηθοί: Σακκάς (Θεσσαλίας) – Αρμακόλας (Κυκλάδων). 4ος διαιτητής: Δραγάτης (Αν. Αττικής). Παρατηρητής: Πουλημάς (Κέρκυρας).