Το ιατρικό τιμ της ομάδας μας
![Το ιατρικό τιμ της ομάδας μας](https://episkopifc.gr/wp-content/uploads/2021/11/fysikother-leonidakis.jpg)
“Ο ΑΟ Επισκοπής ανακοινώνει ότι στο ιατρικό τιμ της ανδρικής ομάδας στη Γ’ Εθνική θα βρίσκονται και πάλι άνθρωποι που ακολουθούν τον σύλλογο χρόνια τώρα όπως, ο επικεφαλής φυσικοθεραπευτής μας, Χρήστος Λεωνιδάκης και ο βοηθός φ/θ (μασέρ), Βαγγέλης Βάμβουκας.
Στα χέρια και στις γνώσεις τους στηρίζουμε την υγεία όλων μας. Η εμπειρία τους είναι τέτοια που και φέτος μας κάνουν να νιώθουμε σίγουροι στον συγκεκριμένο τομέα”.