Συλλυπητήρια μηνύματα
![Συλλυπητήρια μηνύματα](https://episkopifc.gr/wp-content/uploads/2019/01/episkopi-fc-main-img.jpg)
“Η ΠΑΕ Επισκοπή στο άκουσμα των θανάτων, των Μιχάλη Κατσαμά και Θεοδόσιου Χατζημπεκιάρη, εκφράζει τις πιο θερμές της ευχές για συλλυπητήρια στις οικογένειες των εκλιπόντων.
Ο Μιχάλης Κατσαμάς υπήρξε για χρόνια διαιτητής του ΣΔΠΡ ενώ βρισκόταν πάντοτε δίπλα στο ποδόσφαιρο, το τελευταίο διάστημα ως γενικός αρχηγός του Αρκαδίου Αγγελιανών.
Ο Θεοδόσιος Χατζημπεκιάρης υπήρξε παλιός ποδοσφαιριστής, μέλος του ΣΔΠΡ και μια ζωή στα γήπεδα του τόπου μας.
Ας είναι ελαφρύ το χώμα που τους σκεπάζει.”
Το Δ.Σ.
Ο πρόεδρος