Οκτώ χρόνια μετά, ξανά Macron!
![Οκτώ χρόνια μετά, ξανά Macron!](https://episkopifc.gr/wp-content/uploads/2022/07/macron-episkopi.jpg)
Η ομάδα μας από φέτος (2022-23) θα ντύνεται στα σχέδια της Macron… Πρόκειται για μία εταιρεία την οποία η ΠΑΕ ξανασυναντά στη SL2 έπειτα από 8 χρόνια (2013-14).
“Το “Macron Sports Hub Creta” και η ΠΑΕ Επισκοπή θα είναι μαζί για τα επόμενο 3 χρόνια! Macron Sports Hub Creta και Eπισκοπή βαδίζουν σε επαγγελματικά πρότυπα μεταξύ άλλων και στο κομμάτι του ρουχισμού.
Η συνεργασία θα είναι πολύπλευρη με βασικό άξονα την ανάπτυξη του merchandising της ΠΑΕ.”