Με τις ευλογίες και με πίστη για το καλύτερο δυνατό / Αγιασμός στην ομάδα μας

Με τις ευλογίες του Παπα-Νικολάου Ζολωτάκη από την ενορία του Γάλλου ξεκινάει η ομάδα μας τη φετινή σεζόν στην Betsson Super League2.
Ο αγιασμός που τελέστηκε στο ΔΑΚ Γάλλου “Παύλος Ι. Βαρδινογιάννης” βρήκε όλο το ποδοσφαιρικό τμήμα έξω από τον αγωνιστικό χώρο για να λάβει τη δύναμη να ξεκινήσει ένα μεγάλο εγχείρημα.
Λίγο μετά, ο προπονητής της ομάδας μας κ. Βέλιτς μίλησε στους παίκτες, τους ευχήθηκε καλή δύναμη και ξεκίνησε η προπόνηση.

Εκεί ήταν ο πρόεδρος της ΕΠΣΡ κ. Τίτος Χνάρης, ο Γεν. Γραμματέας της Ένωσης Γιώργος Δασκαλομαρκάκης, ο Ταμίας επίσης Δημήτρης Κουργιαντάκης και το μέλος Νίκος Μαρκουλιδάκης, εκεί ήταν ο ένας εκ των αντιπροέδρων της ΠΑΕ κ. Αντρέας Παπαδάκης και υπ. αγωνιστικού τμήματος κ.κ. Τάσος Τριαντάφυλλος, Μανώλης Κουράτορας.

 

Το πρόγραμμα της πρεμιέρας / Διαιτητής ο κ. Βουρνέλης στο ΔΑΚ Γάλλου

Ο διαιτητής: Βουρνέλης από τη Μακεδονίας θα διαιτητεύσει την αναμέτρηση της ομάδας μας απέναντι στην ΑΕΚ Καραϊσκάκης. Βοηθοί του θα είναι οι κ.κ. Κουφός – Τοροσιάδης από την ίδια Ένωση.

Το πρόγραμμα της 1ης αγωνιστικής:
Σάββατο 6 Νοεμβρίου
14:45 Ρόδος-Εργοτέλης
Διαιτητής: Βάτσιος (Δυτ. Αττικής). Βοηθοί: Τσολακίδης – Ισσα (Αθηνών).
4ος διαιτητής: Τσουκαλάς (Αθηνών). Παρατηρητής διαιτησίας: Συμεωνίδης (Σάμου).

 

Κυριακή 7 Νοεμβρίου
15:00 Καλλιθέα-Ζάκυνθος
Διαιτητής: Αντωνίου (Αχαΐας). Βοηθοί: Κωνσταντόπουλος (Κορινθίας) – Καραθανάσης (Αν. Αττικής). 4ος διαιτητής: Ντάουλας (Δυτ. Αττικής). Παρατηρητής διαιτησίας: Μπερσής (Αρκαδίας).

15:00 Αιγάλεω-Χανιά
Διαιτητής: Λεωνίδας (Τρικάλων). Βοηθοί: Πλάκας (Δυτ. Αττικής) – Τριαντάφυλλος (Κορινθίας). 4ος διαιτητής: Αλάμπεης (Αθηνών). Παρατηρητής διαιτησίας: Μάνθος (Αχαΐας).

15:00 Ηρόδοτος-Διαγόρας
Διαιτητής: Κατοίκος (Αθηνών). Βοηθοί: Βιτσεντζάτος – Γουρνιάς (Αν. Αττικής). 4ος διαιτητής: Κουκουράκης (Χανίων). Παρατηρητής διαιτησίας: Κουρκούνας (Λασιθίου).

15:00 Επισκοπή-Καραϊσκάκης
Διαιτητής: Βουρνέλης (Μακεδονίας). Βοηθοί: Κουφός – Τοροσιάδης (Μακεδονίας). 4ος διαιτητής: Αναστασόπουλος (Χαλκιδικής). Παρατηρητής διαιτησίας: Παπαδάκης (Λασιθίου).

15:00 Κηφισιά-Παναθηναϊκός Β’
Διαιτητής: Τσαμούρης (Πειραιά). Βοηθοί: Διπλάρης (Καρδίτσας) – Καραλής (Ηλείας). 4ος διαιτητής: Βλάχος (Αν. Αττικής). Παρατηρητής διαιτησίας: Λιανός (Βοιωτίας).

15:00 Λεβαδειακός-Αστέρας Βλαχιώτη
Διαιτητής: Τσαγκαράκης (Χανίων). Βοηθοί: Αναστασάκης (Χανιών) – Νικολάου (Αθηνών). 4ος διαιτητής: Καδδάς (Αχαΐας). Παρατηρητής διαιτησίας: Καλύβας (Ευρυτανίας).

15:00 ΑΕΚ Β’-Καλαμάτα
Διαιτητής: Κουκούλας (Λέσβου). Βοηθοί: Κορωνάς (Πειραιά) – Δημόπουλος (Δυτ. Αττικής). 4ος διαιτητής: Πατεμτζής (Ηρακλείου). Παρατηρητής διαιτησίας: Κυρίου (Αρκαδίας)

    Σεβόμαστε την ιδιωτικότητά σας

    Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώσουμε την εμπειρία σας στον ιστότοπο episkopifc.gr. Σε αυτά περιλαμβάνονται cookies απαραίτητα για τις βασικές λειτουργίες του δικτυακού μας τόπου. Συμφωνώντας με την χρήση cookies αποδέχεστε την πολιτική χρήσης των δεδομένων σας.