Δεν θα άλλαζε κάτι… Χαϊδάρι – Επισκοπή 2-0

Με ήττα με 2-0 ολοκλήρωσε η Επισκοπή μας τη φετινή σεζόν στο Χαϊδάρι και αποχαιρέτησε τη Γ’ Εθνική.
Στο παιγνίδι που έδωσε στην Αθήνα, δέχθηκε ένα γκολ πολύ νωρίς στο α’ ημίχρονο και άλλο ένα λίγο πριν ολοκληρωθούν τα πρώτα 45 λεπτά.
Η Επισκοπή μας παρουσιάστηκε και πάλι με αρκετά δικά της πρόσωπα όπως, ο Μέτα, ο Λέκα, ο Τζωρτζινάκης, ο Μεργέμογλου, ο Πεκίνι αλλά και ο Χουρδάκης που έχει πάρει εδώ και καιρό το “βάπτισμα του πυρός” στη Γ’ Εθνική. Αυτό άλλωστε είναι και το μεγάλο κέρδος αυτή η χρονιά.

Υπάρχει κι ένα άλλο, πιο απτό… Να επιδιώξει να κατακτήσει το κύπελλο ΕΠΣΡ το οποίο είναι προγραμματισμένο για τις 11 Μαΐου στο ΔΑΚ Γάλλου “Παύλος Ι. Βαρδινογιάννης” απέναντι στον Ρεθυμνιακό.

Το ματς:
ΓΚΟΛ! 1-0:
Στο 8′ ο Βακράκος με σουτ από καλή θέση έστειλε τη μπάλα στα δίχτυα.

ΓΚΟΛ! 2-0: Στο 43′ από τη σέντρα του Αποστολόπουλου, ο Αργυρός κέρδισε την κεφαλιά κι έστειλε τη μπάλα στα δίχτυα.
Στο 65΄ο κ. Ωραιόπουλος καταλόγισε πέναλτι όμως ο Ψαρράς απέκρουσε το πέναλτι που εκτέλεσε ο Βακράκος.

Η διαιτησία: Ωραιόπουλος Μάριος (Δωδεκανήσου), Θωμόπουλος Βασίλειος (Δυτ. Αττικής) Οβάκογλου.
ΧΑΪΔΑΡΙ: Ντούνης, Αλεξίου, Δάρρας, Ζίζηλας, Πολίτης, Αποστολόπουλος, Μπουτσικάρης, Τσιούλας, Αργυρίου, Βακράκος, Ερρίκος.
ΕΠΙΣΚΟΠΗ (Καραντάθας): Ψαρράς, Κεφαλάς, Μέτα, Μπατζέλης, Συμεωνίδης, Κουκούλης (82′ Χουρδάκης), Τζωρτζινάκης, Λέκα (75′ Τσαμπουράκης), Μεργέμογλου (65′ Ζαχαράκης), Μπάρο (65′ Πεκίνι), Κάμερον.